Flash Cross 2 - День міста Кропивницький (17 вересня 2016р.)

Регламент

опис ǀ  регламент ǀ  команди ǀ  результати ǀ  фото ǀ  пересування команд ǀ місце старту

1. Суть Змагання полягає в наступному: на карті, яку команда отримує перед стартом, відзначені КП, які команді пропонується відвідати, але черговість відвідування КП не задана. Команда самостійно вибирає, в якому напрямку їй рухатися і скільки КП відвідати, розраховуючи виключно на власні сили і намагаючись встигнути до фінішу в покладений термін. Однак команді вигідніше відвідати якомога більшу кількість КП, причому особливо вигідно (з точки зору остаточного результату) відвідати ті КП, які відвідає найменша кількість команд, і виконати фотозавдання, які виконає найменша кількість команд.

2. Заліковий час фінішу - для «Вело» 12:30, для «Піших» 13:30

3. Команда зобов'язана переміщатися по маршруту в повному складі. Неприпустимо роздільний рух по дистанції (відсутність другого члена команди на контрольному пункті не менше 5 хвилин після прибуття першого).

4. Результат команд і їх місця будуть визначені за кількістю набраних балів. Команда може заробити бали за: відвідані КП (що підтверджується КП-визначальною фотографією), виконані на КП сюжетні фото-завдання, виконані бонусні фото-завдання (ребуси).

5. На кожному КП команда повинна зробити фотознімки, аналогічні отриманим нею на старті. Один зі знімків (верхній лівий на аркуші КП) є "КП-визначальним", інші є "сюжетні".

6. Потрапивши в точку розташування КП, першою необхідно зробити "КП-Визначальну" фотографію. Об'єкти на "визначальному" знімку досить легко знаходять і дозволяють команді переконатися, що вона потрапила в точку КП. "КП-Визначальна" фотографія повинна містити аналогічні завданням об'єкти в схожому ракурсі, а також напарника з двома велосипедами (якщо обраний клас «Вело») (незалежно від наявності або відсутності людини і велосипедів на фото-завданні). При цьому повинен бути чітко видно стартовий номер команди.

7. Для виконання "Сюжетних" фотографій команда повинна знайти необхідний об'єкт і зробити фотографію, максимально аналогічну заданій. Зазвичай для знаходження об'єктів сюжетних фото і виконання знімку, потрібно затратити певну кількість часу. Критеріями оцінки виконаного фотозавдання є: знаходження необхідного об'єкта (об'єктів), іноді - вибір з ряду аналогічних (але з деякими розбіжностями) об'єктів на КП;

8. Ліва нижня фотографія на кожному аркуші КП - найважча для знаходження.

9. "Художність" знімків при оцінці правильності в розрахунок не береться. Допускається розмитість зображення, що не виходить за рамки розумного.

10. При відсутності "КП-визначальної" фотографії ніякі знімки даного КП в залік прийняті не будуть.

11. Радіус розташування об'єктів на сюжетних знімках, щодо фотографує КП-визначальне фото завдання не перевищує 40 м. Деякі сюжетні фото вимагають зйомки в макрорежимі з відстані від 10 см.

12. Праве нижнє фото-завдання є загадкою ребусом. Потрібно розгадати ребус і сфотографувати задуманий об'єкт, який знаходиться в межах видимості на КП.

13. Команді дозволяється вести зйомку тільки одним фотоапаратом (смартфоном). При форс-мажорних ситуаціях допускається використання другого фотоапарата (смартфона), але за умови, що перший фотоапарат (смартфон) використовуватися більш не буде.

14. Після прибуття на місце фінішу команда повинна підійти до фінішного судді і отримати подальші інструкції.

ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ:

1. Всі учасники зобов'язані дотримуватися Правил Дорожнього Руху

2. Після реєстрації команді буде виданий номер команди, який необхідно закріпити на видному місці (можна на кермі, гальмівних тросах, на одязі або спорядженні). Номер повинен бути добре видно на КП-визначальній фотографії, а також на фініші.

3. Перед самим стартом, команди шикуються в шеренгу і перед кожною з команд на землі організатори кладуть комплект завдання (карта + фотозавдання) в обмін на «Флаєр команди».

Потім оголошується одночасний «старт».

4. Контакти організаторів:

Алєксандров Олександр 0666230345;
Макс Ткаченко 0688057773


 
Активный отдых. Активные туры. Каталог туристических сайтов. HotLog Каталог webplus.info Рейтинг@Mail.ru